Zaznacz stronę
Mr Lock escape room dla firm w Bydgoszczy

FIRMY

CFO asks CEO: „What happens if we invest in developing our people and then they leave us?”
CEO: 'What happens if we don’t and they stay?”

Powyższy cytat wyczerpuje temat, dlaczego opłaca się szkolić i motywować pracowników, oraz wzmacniać poczucie gry zespołowej wewnątrz firmy. Jednak skoro jesteś na naszej stronie, to już to wiedziałeś.

My też to wiemy. Wiemy też jak to robić.
Jesteśmy profesjonalistami, posiadającymi wykształcenie i praktykę z dziedziny Zarządzania Zasobami Ludzkimi, oraz współpracujemy z najlepszymi coachami i trenerami w regionie. Oto jak możemy pomóc Twojej organizacji w doskonaleniu jej kadry:

Imprezy

integracyjne / teambuildingowe

Escape room dla firm

Odbywające się w oparciu o gry typu Escape Room oraz sesje kooperacyjnych gier planszowych z animatorem. Skuteczność budowania więzi i polepszania współpracy wśród pracowników poprzez gry, docenił m.in. Harvard Business Review w wielu swoich artykułach.

Pracownicy w firmie są jak drużyna sportowa. Lionel Messi czy Cristiano Ronaldo, geniusze piłki nożnej, w pojedynkę nie wygrają Mistrzostw Świata. Dopiero we współpracy z resztą drużyny są w stanie skutecznie osiągnąć wyznaczony cel. Naucz swoich pracowników gry w drużynie dzięki naszym imprezom integracyjnym.

SZKOLENIA

DLA FIRM

Szkolenia zostaną skrojone do Państwa potrzeb i przeprowadzane przez profesjonalistów z danej dziedziny. Po szkoleniu, wedle życzenia wzmocnimy „zapamiętywalność” nowych informacji poprzez emocjonującą grę w escape roomie (bo najlepiej zapamiętujemy to czemu towarzyszą silne emocje). Sala szkoleniowa może pomieścić jednorazowo do 15 osób.

Wynajem

sali szkoleniowej

Nowoczesna i kompleksowo wyposażona sala szkoleniowa w Bydgoszczy. Szukasz sali do prowadzenia szkoleń, która sprawi że Twoi klienci na długo zapamiętają Ciebie i szkolenie? Już je znalazłeś! 
 
Firmy mogą również korzystać ze stylowego, barokowego lobby o powierzchni 80m2. Można w nim miło spędzić przerwę przy aromatycznej kawie z ekspresu oraz zorganizować catering z restauracji z którą współpracujemy. 
Nasza sala szkoleniowa i serwis podniosą rangę Twoich szkoleń do pięciu gwiazdek!
Pięć gwiazdek

Zadzwoń i dowiedz się więcej
Mr Lock – Escape Room Bydgoszcz
788 788 527

Mr Lock escape room dla szkół

SZKOŁY

Ile razy usłyszałeś od uczniów „a do czego mi to potrzebne?”

W MrLock Escape Room Bydgoszcz wiemy
jak zainteresować młodzież Tym czego uczysz!

Przykład – cały świat opiera się na matematyce. Codziennie jej używamy (kupując chleb, pobierając pensję, negocjując umowę). Młodzież szkolna jednak tego nie widzi, ponieważ to nie jest ich życie. Życie młodego człowieka to zabawa i według niego nic innego nie jest mu potrzebne.

Gdyby natomiast, dostanie numeru do dziewczyny z 3c wymagało obliczania ułamków, to całe gimnazjum by miało wiedzę o nich w jednym palcu! Już rozumiesz?

Dajmy młodym ludziom szansę na przekonanie się – poprzez grę i zabawę, czyli to co ich interesuje – co daje wiedza zdobyta w szkole!

Grając w Mr Lock Escape Room Bydgoszcz, pokonają masę logicznych zagadek działających w oparciu o to czego uczysz w szkole. Poczują co daje praca zespołowa, logiczne myślenie oraz kreatywność bo tylko dzięki nim wygrają grę. 

Gdy po grze wrócą na lekcje, to chętniej posłuchają tego co masz do powiedzenia bo zobaczą w tym sens!

Zadzwoń i dowiedz się więcej
Mr Lock – Escape Room Bydgoszcz
788 788 527

Kontakt

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj escape room
Dane teleadresowe:
Mr Lock Escape Room Bydgoszcz
ul. Gdańska 49
85-005 Bydgoszcz

mrlockrezerwacje@gmail.com