Klątwa Czarnobrodego

Klątwa Czarnobrodego

 

Kolejny fantastyczny escape room twórców SUPERHEROOM

 

Każdy wie, że Klątwa Czarnobrodego dopada śmiałków, którzy chcą przejąć jego złoto. Skazuje ich na wieczne dryfowanie po krainie cieni, gdzieś w głębinach oceanu.
Wrak statku wyłonił się z głębin. Żądza skarbu każe Wam na niego wejść. Ceną za ten wyczyn może być Wasza dusza. Czy zdążycie uciec z pirackim złotem…?
Klątwa Czarnobrodego to emocjonująca przygoda z ciarami na karku… Nie jest jednak thrillerem, a naładowaną turbo-moca przygodówką. Gra trwa 60 minut, chyba że przegracie z Klątwą, wtedy trwa w nieskończoność…

 

Escape room Klątwa Czarnobrodego ma też swoją wersję dla dzieci. Wtedy zagadki nabierają baśniowego kształtu i pozwalają młodym piratom wyciągnąć rękę po skarb. Efekty specjalne dla dzieci są dostosowane specjalnie dla gry rodzinnej. Dorośli gracze też się wtedy dobrze pobawią.

Bydgoszcz na ulicy Gdańskiej 49 zalewają ciemne wody karaibskiego morza. Pirackie złoto czeka.

 

Rezerwuj emocje

Jeśli pożądana przez Ciebie godzina jest zajęta albo chcesz zagrać o nietypowej porze: ZADZWOŃ !

Zasady abordażu statku

  • Minimalny wiek uczestnika gry to 8 lat. Konieczny jest wtedy dorosły opiekun.
  • Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży i osób z astmą.
  • Na rabowanie skarbu polecamy wygodne buty, koniecznie bez szpilek.
  • Bydgoski escape room Klątwa Czarnobrodego to gra dla drużyny maksymalnie czteroosobowej. Nie ma możliwości gry w 5 osób (chyba, że mówimy o grze z dziećmi powyżej 8 lat. Wtedy konieczny jest kontakt telefoniczny).
  • Każdy nasz pokój posiada guziki bezpieczeństwa (przeciwpaniczne) otwierające ewakuacyjne wyjście awaryjne natychmiast po jego naciśnięciu.
  • Gry w Mr Lock Escape Room Bydgoszcz są klimatyzowane.